Kategorie okien

Jak światło i ciepło dostaną się do domu, decydują o tym, ile można zaoszczędzić na narzędziach z ulepszonymi oknami. Na przykład, jeśli nie masz drzew do blokowania słońca i wielu dużych okien w południowej części domu, bez okapów i nawisów, energooszczędne okna znacznie obniżą koszty chłodzenia w lecie.

Jeśli masz okna od strony zachodniej, gdzie pod koniec dnia zachodzące słońce wpada do twojej jadalni, ulepszenie okien sprawi, że kolacja będzie znacznie wygodniejsza. Dla porównania, jeśli masz ganek lub pokład z 36-calowymi zwisami lub osłoną patio (które już pomagają chronić przed słońcem), wymiana okien będzie miała mniejszy wpływ.

Nowe okna, które blokują promienie UV, mogą również zapobiegać blaknięciu dywanu, podłóg i obrazów w pomieszczeniach, które są najbardziej oświetlone.

Porównaj materiały ramy okiennej
Wszystkie ramki okienne działają i różnie się starzeją w różnych przedziałach cenowych, dlatego ważne jest, aby znać zalety i wady każdego z nich.

• Rama winylowa (PVC)

Korzyści: energooszczędne, najtańsze.
Wady: słabszy materiał oznacza grubszą ramę (mniej „okna”), rozszerza się i kurczy, pogarsza się z czasem.

• Rama aluminiowa (metalowa)

Korzyści: Cienkie, solidne i mocne, niedrogie.
Wady: Bardzo niska wydajność energetyczna, niezbyt trwała.

• Rama kompozytowa (fibrex)

Korzyści: Cienki, nie rozwija się ani nie kurczy, wysoka efektywność energetyczna, trwały.
Wady: Drogie.

• Rama z włókna szklanego (włókno szklane)

Korzyści: Cienka, wysoka wydajność energetyczna.
Wady: Może się z czasem pogorszyć, jest kosztowne.

• Rama drewniana (naturalna)

Korzyści: Piękna, wysoka wydajność energetyczna.
Wady: Wysoka konserwacja w celu zachowania trwałości, najdroższa.

Okna o wysokiej chłonności ciepła spełniają normy branżowe i posiadają licencję na oszczędzanie energii; zapewniają również komfort w ciepłym miejscu zamieszkania i pracy. Jeśli chcesz niestandardowe funkcje, takie jak dodatkowe zabezpieczenia, prosta instalacja lub zwiększona wytrzymałość termiczna, możemy to zrobić.

10-letniej gwarancji dla sprawności i wytrzymałości stosuje się raz poprosić o Okna PCV Londyn okna PVC nowoczesny w Londynie . Oferujemy również usługi ankiet przedinstalacyjnych oraz profesjonalne porady dotyczące projektowania, stylu, koloru, rozmiaru i innych usług.

Na szczęście mamy wieloletnie doświadczenie w naprawie aluminiowych okien i drzwi i nadal przeprowadzimy naprawę, nawet jeśli okno nie zostało pierwotnie zainstalowane.

Czy obawiasz się o aluminiowe okna zabezpieczające Londyn?
Niepokoi nas również bezpieczeństwo, dlatego nasze aluminiowe drzwi mają następujące zabezpieczenia:

Zamki Smart Architectural Aluminium montowane standardowo
Zamknięty układ biegowy w szynie i ukryte mocowanie zawiasu
Zamki hakowe ze stali hartowanej
Zawiasy o wysokim stopniu bezpieczeństwa, nieruchome
Górne i dolne śruby strzelające znajdujące się w górnej i dolnej ścieżce
Dzięki tym funkcjom bezpieczeństwa możesz mieć pewność, że Twoja nieruchomość jest przez cały czas bezpieczna, niezależnie od tego, czy jesteś poza domem, czy nie.

Jako rodzinnie profesjonalnie zarządzana firma produkująca okna, Sash Windows London zyskał reputację zapewniającą wysoki standard obsługi klienta i satysfakcji. Sash Windows London oferuje przyjazne, niezawodne podejście do obsługi klienta z wysoce doświadczonym i kompetentnym personelem, który poprowadzi Cię przez każdy etap procesu.

Polecamy portal http://twoje-okna.com/

http://twoje-okna.com/mazowieckie

http://twoje-okna.com/opolskie

http://twoje-okna.com/podkarpackie

http://twoje-okna.com/pomorskie