Oferta handlowa

Zobaczysz wiele typów okien z podwójnymi szybami, a gdy porównasz rodzaje szkła i wypełnienia gazem, na pierwszy rzut oka może się wydawać, że są takie same. Jednak wszystkie okna Energy Star mają różne stopnie wydajności.

National Fenestration Rating Council jest organizacją non-profit, która ocenia okna Energy Star według następujących funkcji:

• Współczynnik wzmocnienia ciepła słonecznego – W jaki sposób okno blokuje lub zatrzymuje ciepło. Im niższa liczba jest lepsza, tym mniej ciepła słonecznego jest przesyłane przez okno.

• Widoczna przepuszczalność – ile naturalnego światła słonecznego jest wpuszczane. W tym przypadku wysokie liczby są lepsze.

• Wyciek powietrza – reprezentuje ilość powietrza przepływającego przez małe złącza i pęknięcia w oknie. Tutaj niskie liczby są lepsze.

• Odporność na kondensację – Pokazuje zdolność okna do przeciwstawiania się kondensacji (gromadzeniu się wody lub zamgleniu). W tym celu wysokie liczby są lepsze.

Pamiętaj: każdy rozmiar i konfiguracja pojedynczego okna będą miały własną, oddzielną i unikalną ocenę, ale przedstawiciel firmy powinien być w stanie podać zakres, w którym ich okna spadają lub oceny przykładowego okna.

Nawet jeśli nie ma ustalonej formuły, łatwo zauważyć, że niektórzy ludzie zaoszczędzą więcej niż inni przy instalacji okien zastępczych, ale każdy z pewnością na tym skorzysta. Jeśli wybierzesz okno wysokiej jakości i masz wykwalifikowanego, doświadczonego profesjonalistę, który zainstaluje okna, możesz zobaczyć minimum 25 procent i maksymalnie ponad 50 procent oszczędności na rachunku za energię.

Jeśli zamówisz produkty o określonych wartościach, PCV może dostarczyć je za darmo. Okna PCV Nowoczesne okna uPVC w Polsce gwarantują, że uzyskasz najlepszą cenę za więcej, a także zaoszczędzisz pieniądze

Mieszkańcy i właściciele domów w Polsce wypracowali długie lata niezawodności marki okien PCV . Nasi technicy i pracownicy są dobrze wyszkoleni i doświadczeni w tej dziedzinie i oprócz tego, że będzie można uzyskać długotrwały i ciepła oszczędzając PVC Okna nowoczesne okna PCV. Mimo że nasze nowoczesne okna PCV mają wiele przyciągających wzrok kształtów i wzorów, okna PCV w Polsce są gotowe poznać Twoje opinie i sprawić, by stały się rzeczywistością.

Tylko najlepsze dla twojego systemu Windows
Rozumiemy, że wymiana okien jest jednym z największych zakupów podczas ulepszania nieruchomości. Chcesz mieć pewność, że to, co zainstalowane, nie tylko będzie wyglądało na część, ale przetrwa próbę czasu, dlatego zastępujemy całe okno i ramkę, zamiast przywracać istniejące okno. Nasze okna skrzydłowe są dostępne w technologii Redwood, Red Grandis i Accoya, aby zapewnić wytrzymałość, trwałość i zrównoważony rozwój. Okna korzystają ze szklanych wypełnień argonem klasy A i uszczelek neoprenowych dla wszystkich połączeń, eliminując zimno i przeciągi. Nasze produkty są wytwarzane w Wielkiej Brytanii i są fabrycznie spryskiwane farbą mikroporowatą; z tego powodu jesteśmy w stanie zaoferować 10-letnią gwarancję na lakier.

Wysoce bezpieczne okna z podwójnymi szybami
Wszystkie nasze okna z PCV są wyposażone w wielopunktowy system ryglowania wielopunktowego ryglowania firmy Yale . To pozwala im osiągnąć poziom bezpieczeństwa na światowym poziomie, który zapewni Twojej nieruchomości Fulham najwyższy standard.

Polecamy portal http://twoje-okna.com/

http://twoje-okna.com/wielkopolskie

http://twoje-okna.com/kujawsko-pomorskie

http://twoje-okna.com/malopolskie

http://twoje-okna.com/lodzkie