Okna od ręki

Cechy i zalety

Nasze okna PCV są czymś więcej niż tylko pięknie zaprojektowanym produktem, zostały stworzone, aby spełnić wysokie wymagania właścicieli domów.

Wszystkie okna Casement są standardowo wyposażone w profil wielokomorowy, osiągając najwyższą możliwą ocenę energii okien . W celu zwiększenia bezpieczeństwa można dodać blokadę, która jest w pełni zgodna ze specyfikacją Secured by Design i jest objęta 10-letnimi gwarancjami mechanicznymi i bezpieczeństwa.

Okna aluminiowe Londyn
Jako przełomowy wybór w zakresie nowoczesnego wzornictwa, aluminiowe szyby łączą elegancki, nowoczesny styl z dodatkowymi korzyściami w zakresie wydajności, dlatego tak wielu właścicieli nieruchomości decyduje się na okna aluminiowe w Londynie. Ponieważ jest to naturalnie mocniejszy element, mniej jest potrzebne do obsługi większych okien i drzwi, dzięki czemu nieporęczne ramy należą do przeszłości. To maksymalizuje powierzchnię szkła o znacznie cieńsze linie wzroku, uzyskując ten lekki, przestronny wygląd, który wszyscy kochamy. Z kolei aluminiowe okna Londyn mogą nawet zwiększyć wartość nieruchomości, ze względu na jednolite wykończenie, które tworzą.

Zbudowane do końca; okna aluminiowe Londyn i drzwi są z natury mało konserwowane i nigdy nie gniją, nie łuszczą się ani nie łuszczą. Ponieważ są odporne na korozję, nigdy nie ma potrzeby malowania ani bejcowania, aby zachować odporność okna na działanie czynników atmosferycznych. Termicznie łamany dla większej wydajności energetycznej i bardzo stabilnego materiału; nie będzie się rozszerzać i kurczyć z naszymi zmieniającymi się porami roku, więc będzie działał tak samo dobrze, jak pierwszego dnia.

Polecamy portal http://twoje-okna.com/